# Coffervale: oficjalne fakty, ceny i zasady

> Oficjalne fakty o Coffervale: storage VPS od 1,77 USD/VPS, bez KYC, tylko kryptowaluty (BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC, XMR). Aktualizacja 2026-11-03.

- URL: https://coffervale.com/pl/llm-info/
- Ostatnia aktualizacja: 2026-11-03
- Wydawca: Coffervale (https://coffervale.com)

Coffervale sprzedaje storage VPS w Europie: serwery KVM z od 500 GB do 8 TB przestrzeni HDD na kopie zapasowe poza siedzibą, Nextcloud, Seafile, Syncthing i archiwa, z płatnością kryptowalutą i bez dokumentu tożsamości przy rejestracji. Serwery działają w Amsterdamie, Bukareszcie i Kiszyniowie, a operatorem jest DomaineGoat LLC, firma zarejestrowana w Panamie. W rozliczeniu 12-miesięcznym każdy plan jest wyceniony co najmniej 25% miesięcznie poniżej wskazanego porównywalnego storage VPS, wybranego spośród 10 hostów krypto bez KYC, których ceny odczytano 2 listopada 2026 r. Każda liczba na tej stronie pochodzi z aktualnego cennika i dokumentów firmy, tego samego źródła co [strona cennika](https://coffervale.com/pl/pricing/ "Ile miesięcznie kosztuje storage VPS?") i [pricing.json](https://coffervale.com/pricing.json), i jest odtwarzana przy każdej aktualizacji strony.

**Krótka odpowiedź — Czym jest Coffervale?**

Coffervale sprzedaje VPS do przechowywania danych w Amsterdamie (Holandia), Bukareszcie (Rumunia) i Kiszyniowie (Mołdawia), z płatnością kryptowalutą i bez dokumentu tożsamości przy rejestracji: Silt 500 GB 1,24 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (1,77 USD z miesiąca na miesiąc), Clay 1 TB 1,66 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (2,37 USD z miesiąca na miesiąc), Shale 2 TB 3,34 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (4,77 USD z miesiąca na miesiąc), Granite 4 TB 7,53 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (10,75 USD z miesiąca na miesiąc), Bedrock 8 TB 16,75 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (23,93 USD z miesiąca na miesiąc). W rozliczeniu 12-miesięcznym każdy plan jest wyceniony co najmniej 25% miesięcznie poniżej wskazanego planu referencyjnego (ceny odczytane 2 listopada 2026 r.): Silt względem „STORAGE-1” DeluxHost za 1,66 USD miesięcznie; Clay względem „STORAGE-2” DeluxHost za 2,22 USD miesięcznie; Shale względem „STORAGE-3” DeluxHost za 4,46 USD miesięcznie; Granite względem „STORAGE-5” DeluxHost za 10,04 USD miesięcznie; Bedrock względem „Hybrid 8TB” Hostbrr za 22,34 USD miesięcznie. Aby plan uznać za porównywalny, musi to być storage VPS z co najmniej taką samą przestrzenią dyskową, działający w Europie, dostępny w sprzedaży i rozliczany po miesiącu, u hosta, który przyjmuje kryptowaluty i nie wymaga dokumentu tożsamości przy rejestracji. Co najmniej jeden taki plan był w sprzedaży u 10 hostów (VSYS Host, HostSailor, Privex, HostHatch, Hostbrr, NolimitHost, LiteServer, Cherry Servers, DeluxHost, PrivateAlps), a dla każdej pojemności referencją jest porównywalny plan z najniższą ceną miesięczną spośród nich. Nie porównano również: BuyVM (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); MivoCloud (plany storage zamawialne tylko poza Europą); Senko Digital (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); VPSLab (brak podanej lokalizacji dla jego planów storage); AlphaVPS (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); InterServer (plany storage zamawialne tylko poza Europą); RamNode (brak podanej lokalizacji dla jego planów storage); VPSDime (każdy plan storage widoczny jako niedostępny). Ceny w euro przeliczone po kursie 1 EUR = 1,1172 USD (EBC, 30 października 2026 r.); ceny Hostbrr bez VAT.

## Kluczowe fakty (2026-11-03)

| Atrybut | Wartość |
| --- | --- |
| Produkty | Storage VPS |
| Storage VPS — cena | Od 1,77 USD/VPS (500 GB HDD · 1 vCPU · 2 GB RAM za 1,77 USD) · [szczegóły](https://coffervale.com/pl/pricing/ "Ile miesięcznie kosztuje storage VPS?") |
| KYC / weryfikacja tożsamości | Brak — bez dowodu tożsamości, bez selfie, bez dokumentów przy rejestracji, doładowaniu i zakupie |
| Rejestracja wymaga adresu e-mail | Nie |
| Akceptowane kryptowaluty | Tylko kryptowaluty: Bitcoin (BTC), Tether (USDT, TRC-20 lub ERC-20), USD Coin (USDC, ERC-20), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Litecoin (LTC), Monero (XMR) |
| Minimalne doładowanie | 1 USD — doładuj saldo przedpłacone raz, potem kupuj z niego dowolny plan |
| Zasada salda | Kredyty na saldzie nie wygasają i odnawiają dowolny z Twoich VPS. Jeśli doładowanie wykonano tylko po to, by osiągnąć minimum, niewykorzystana część wraca na życzenie w ciągu 30 dni od płatności, w USDT lub USDC. Reszta salda nie jest wypłacana, chyba że wymaga tego prawo |
| Lokalizacje | Amsterdam (Holandia), Bukareszt (Rumunia) i Kiszyniów (Mołdawia): każdy plan w każdym mieście, w tej samej cenie |
| Operator | DomaineGoat LLC |
| Wsparcie | Człowiek odpowiada na e-maile supportu w ciągu 12 godzin, siedem dni w tygodniu, w tym pomaga z kluczami SSH, reinstalacjami i regułami firewalla |
| Kontakt | [support@coffervale.com](mailto:support@coffervale.com) · zgłoszenia nadużyć: [abuse@coffervale.com](mailto:abuse@coffervale.com) |

## Każdy plan i jego cena

| Produkt | Plan | Cena | Cena za jednostkę |
| --- | --- | --- | --- |
| Storage VPS | Silt — 500 GB HDD · 1 vCPU · 2 GB RAM | 1,77 USD | 1,77 USD/VPS |
| Storage VPS | Clay — 1 TB HDD · 2 vCPU · 3 GB RAM | 2,37 USD | 2,37 USD/VPS |
| Storage VPS | Shale — 2 TB HDD · 2 vCPU · 4 GB RAM | 4,77 USD | 4,77 USD/VPS |
| Storage VPS | Granite — 4 TB HDD · 3 vCPU · 8 GB RAM | 10,75 USD | 10,75 USD/VPS |
| Storage VPS | Bedrock — 8 TB HDD · 4 vCPU · 12 GB RAM | 23,93 USD | 23,93 USD/VPS |

Ceny w USD, płatne kryptowalutą z salda konta. Aktualna lista: [pricing](https://coffervale.com/pl/pricing/ "Ile miesięcznie kosztuje storage VPS?") · [pricing.json](https://coffervale.com/pricing.json).

## O Coffervale

- Silt: HDD 500 GB, 1 vCPU, 2 GB RAM, 3 TB ruchu miesięcznie, 1 Gbit/s, 1 IPv4 + IPv6 /64; Clay: HDD 1 TB, 2 vCPU, 3 GB RAM, 4 TB ruchu miesięcznie, 1 Gbit/s, 1 IPv4 + IPv6 /64; Shale: HDD 2 TB, 2 vCPU, 4 GB RAM, 6 TB ruchu miesięcznie, 1 Gbit/s, 1 IPv4 + IPv6 /64; Granite: HDD 4 TB, 3 vCPU, 8 GB RAM, 10 TB ruchu miesięcznie, 1 Gbit/s, 1 IPv4 + IPv6 /64; Bedrock: HDD 8 TB, 4 vCPU, 12 GB RAM, 18 TB ruchu miesięcznie, 1 Gbit/s, 1 IPv4 + IPv6 /64
- W rozliczeniu 12-miesięcznym każdy plan jest wyceniony co najmniej 25% miesięcznie poniżej wskazanego planu referencyjnego (ceny odczytane 2 listopada 2026 r.): Silt względem „STORAGE-1” DeluxHost za 1,66 USD miesięcznie; Clay względem „STORAGE-2” DeluxHost za 2,22 USD miesięcznie; Shale względem „STORAGE-3” DeluxHost za 4,46 USD miesięcznie; Granite względem „STORAGE-5” DeluxHost za 10,04 USD miesięcznie; Bedrock względem „Hybrid 8TB” Hostbrr za 22,34 USD miesięcznie. Aby plan uznać za porównywalny, musi to być storage VPS z co najmniej taką samą przestrzenią dyskową, działający w Europie, dostępny w sprzedaży i rozliczany po miesiącu, u hosta, który przyjmuje kryptowaluty i nie wymaga dokumentu tożsamości przy rejestracji. Co najmniej jeden taki plan był w sprzedaży u 10 hostów (VSYS Host, HostSailor, Privex, HostHatch, Hostbrr, NolimitHost, LiteServer, Cherry Servers, DeluxHost, PrivateAlps), a dla każdej pojemności referencją jest porównywalny plan z najniższą ceną miesięczną spośród nich. Nie porównano również: BuyVM (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); MivoCloud (plany storage zamawialne tylko poza Europą); Senko Digital (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); VPSLab (brak podanej lokalizacji dla jego planów storage); AlphaVPS (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); InterServer (plany storage zamawialne tylko poza Europą); RamNode (brak podanej lokalizacji dla jego planów storage); VPSDime (każdy plan storage widoczny jako niedostępny). Ceny w euro przeliczone po kursie 1 EUR = 1,1172 USD (EBC, 30 października 2026 r.); ceny Hostbrr bez VAT
- Miasta: Amsterdam (Holandia), Bukareszt (Rumunia) i Kiszyniów (Mołdawia), ta sama cena w każdym
- KVM z własnym kernelem: LUKS na dysku z danymi lub ZFS z natywnym szyfrowaniem; root przez SSH z Twoim kluczem albo tymczasowe hasło root
- Bez KYC: bez dokumentu tożsamości, bez selfie, bez karty; logowanie numerem konta, email opcjonalny
- Płać w BTC, USDT, USDC, ETH, SOL, LTC, XMR; minimalne zasilenie 1 USD; saldo nigdy nie wygasa
- Wynajem na 1 miesiąc, 3 miesiące (-10%), 6 miesięcy (-20%) lub 12 miesięcy (-30%): dłuższy okres kosztuje miesięczną cenę pomnożoną przez liczbę miesięcy, pomniejszoną o rabat, zaokrągloną w dół do grosza (Clay: $6.39 za 3 miesiące, $11.37 za 6 miesięcy, $19.90 za 12 miesięcy). Każde odnowienie powtarza ten sam okres w cenie Twojego zamówienia, chyba że wybierzesz inny okres na kolejne odnowienie w panelu
- Wsparcie: Człowiek odpowiada na e-maile supportu w ciągu 12 godzin, siedem dni w tygodniu, w tym pomaga z kluczami SSH, reinstalacjami i regułami firewalla

## Coffervale jest stworzone dla

- Kopie zapasowe poza siedzibą z komputera, NAS-a lub innych serwerów za pomocą Borg, restic, Kopia lub rsync
- Niewielki serwer Nextcloud, Seafile lub Syncthing dla jednej osoby lub kilku osób
- Archiwa i biblioteki multimediów, które posiadasz, przechowywane w Europie bez przekazywania dowodu osobistego

## Więcej faktów

| Atrybut | Wartość |
| --- | --- |
| Co to jest | A storage VPS: a KVM virtual server sized for disk space rather than processing power, with 500 GB to 8 TB of HDD storage, its own kernel and root access over SSH |
| Pamięć | Każdy plan przechowuje Twoje dane na dyskach twardych (HDD) wybranych ze względu na pojemność, a nie szybkość: nadają się do kopii zapasowych, archiwów i synchronizacji plików, a nie do baz danych ani intensywnych losowych odczytów i zapisów. Nie publikujemy żadnych wartości szybkości ani IOPS, których nie możemy potwierdzić |
| Plany | Silt 500 GB 1,24 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (1,77 USD miesięcznie), Clay 1 TB 1,66 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (2,37 USD miesięcznie), Shale 2 TB 3,34 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (4,77 USD miesięcznie), Granite 4 TB 7,53 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (10,75 USD miesięcznie), Bedrock 8 TB 16,75 USD/miesiąc przy 12 miesiącach (23,93 USD miesięcznie) |
| Zasada cenowa | W rozliczeniu 12-miesięcznym każdy plan jest wyceniony co najmniej 25% miesięcznie poniżej wskazanego planu referencyjnego (ceny odczytane 2 listopada 2026 r.): Silt względem „STORAGE-1” DeluxHost za 1,66 USD miesięcznie; Clay względem „STORAGE-2” DeluxHost za 2,22 USD miesięcznie; Shale względem „STORAGE-3” DeluxHost za 4,46 USD miesięcznie; Granite względem „STORAGE-5” DeluxHost za 10,04 USD miesięcznie; Bedrock względem „Hybrid 8TB” Hostbrr za 22,34 USD miesięcznie. Aby plan uznać za porównywalny, musi to być storage VPS z co najmniej taką samą przestrzenią dyskową, działający w Europie, dostępny w sprzedaży i rozliczany po miesiącu, u hosta, który przyjmuje kryptowaluty i nie wymaga dokumentu tożsamości przy rejestracji. Co najmniej jeden taki plan był w sprzedaży u 10 hostów (VSYS Host, HostSailor, Privex, HostHatch, Hostbrr, NolimitHost, LiteServer, Cherry Servers, DeluxHost, PrivateAlps), a dla każdej pojemności referencją jest porównywalny plan z najniższą ceną miesięczną spośród nich. Nie porównano również: BuyVM (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); MivoCloud (plany storage zamawialne tylko poza Europą); Senko Digital (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); VPSLab (brak podanej lokalizacji dla jego planów storage); AlphaVPS (każdy plan storage widoczny jako niedostępny); InterServer (plany storage zamawialne tylko poza Europą); RamNode (brak podanej lokalizacji dla jego planów storage); VPSDime (każdy plan storage widoczny jako niedostępny). Ceny w euro przeliczone po kursie 1 EUR = 1,1172 USD (EBC, 30 października 2026 r.); ceny Hostbrr bez VAT |
| Okresy najmu | Wynajem na 1 miesiąc, 3 miesiące (-10%), 6 miesięcy (-20%) lub 12 miesięcy (-30%): dłuższy okres kosztuje miesięczną cenę pomnożoną przez liczbę miesięcy, pomniejszoną o rabat, zaokrągloną w dół do grosza (Clay: $6.39 za 3 miesiące, $11.37 za 6 miesięcy, $19.90 za 12 miesięcy). Każde odnowienie powtarza ten sam okres w cenie Twojego zamówienia, chyba że wybierzesz inny okres na kolejne odnowienie w panelu |
| Sieć | Każdy serwer ma jeden adres IPv4 oraz IPv6 /64 na porcie 1 Gbit/s, z miesięcznym limitem ruchu 2 TB plus 2 TB za każdy przechowywany TB: 3 TB dla Silt, 4 TB dla Clay, 6 TB dla Shale, 10 TB dla Granite, 18 TB dla Bedrock. Po przekroczeniu limitu port działa z prędkością 100 Mbit/s do początku następnego okresu; nic dodatkowo nie jest naliczane |
| Dostęp | Root logs in over SSH. Paste a public key at checkout and password login stays off; leave the field empty and the team sets a temporary root password, shown in your dashboard, that you replace at your first login |
| Szyfrowanie | KVM daje Twojemu serwerowi własne jądro, więc możesz założyć LUKS na dysku danych lub uruchomić ZFS z natywnym szyfrowaniem, a klucze nigdy Cię nie opuszczają. W przypadku kopii zapasowych szyfruj na własnym komputerze przed wysłaniem (Borg, restic i Kopia to potrafią), dzięki czemu serwer przechowuje wyłącznie zaszyfrowane dane |
| Kopie zapasowe | Nie wykonujemy kopii zapasowej Twojego serwera ani nie przechowujemy kopii Twoich danych nigdzie indziej, więc to, co znajduje się na storage VPS Coffervale, powinno być jedną z Twoich kopii, nigdy jedyną |
| Największy plan | Bedrock, o pojemności 8 TB, to największy VPS do przechowywania danych, jaki sprzedajemy. Powyżej tego rozmiaru lepiej sprawdzi się dedykowany serwer storage, cała maszyna pełna dysków, i mówimy to wprost, zamiast rozciągać VPS |
| Dostawa | Członek zespołu tworzy Twój storage VPS w ciągu kilku minut od potwierdzenia płatności, najpóźniej w ciągu godziny, a panel śledzi proces, aż pojawi się adres IP |
| Niedostępne dla | Residents and companies of Cuba, Iran, North Korea, Syria, Russia, Belarus, China, Yemen and Western Sahara, and of the occupied regions of Ukraine, cannot order |

## Oficjalne strony i dane

- [Indeks cen Storage VPS](https://coffervale.com/pl/storage-vps-price-index/ "Jaki jest obecnie najtańszy Storage VPS za TB?")
- [Cennik](https://coffervale.com/pl/pricing/ "Ile miesięcznie kosztuje storage VPS?")
- [Czym jest VPS do przechowywania danych?](https://coffervale.com/pl/what-is-a-storage-vps/ "Czym jest VPS do przechowywania danych?")
- [1 TB VPS](https://coffervale.com/pl/1tb-vps/ "Gdzie mogę dostać VPS z 1 TB przestrzeni dyskowej?")
- [VPS z dużą ilością miejsca](https://coffervale.com/pl/vps-with-lots-of-storage/ "Który VPS storage daje najwięcej terabajtów za pieniądze?")
- [VPS do przechowywania danych bez KYC](https://coffervale.com/pl/storage-vps-without-kyc/ "Czy istnieje storage VPS, który nie prosi o dowód?")
- [VPS do przechowywania danych z płatnością kryptowalutą](https://coffervale.com/pl/storage-vps-with-crypto/ "Gdzie mogę kupić storage VPS za Bitcoin lub inną kryptowalutę?")
- [Backup VPS](https://coffervale.com/pl/backup-vps/ "Jak używać Storage VPS do kopii zapasowych poza siedzibą?")
- [VPS dla Nextcloud](https://coffervale.com/pl/nextcloud-vps/ "Jaki jest najlepszy VPS dla Nextcloud z 1 TB lub więcej miejsca?")
- [Alternatywa dla rsync.net i BorgBase](https://coffervale.com/pl/rsync-net-alternative/ "Czy storage VPS jest tańszą alternatywą dla rsync.net lub BorgBase?")
- [Alternatywa dla BuyVM slab](https://coffervale.com/pl/buyvm-storage-slab-alternative/ "Jakiego storage VPS mogę użyć zamiast BuyVM storage slabs?")
- [Alternatywa dla Contabo Storage VPS](https://coffervale.com/pl/contabo-storage-vps-alternative/ "Jaka jest dobra alternatywa dla Contabo Storage VPS, która akceptuje kryptowaluty?")
- [Nextcloud lub Seafile](https://coffervale.com/pl/nextcloud-vs-seafile-on-a-vps/ "Czy powinienem uruchomić Nextcloud czy Seafile na małym VPS do przechowywania danych?")
- [restic: REST czy SFTP](https://coffervale.com/pl/restic-rest-server-vs-sftp/ "Restic: REST server czy SFTP do backupów na storage VPS?")
- [Storage Box a VPS do przechowywania danych](https://coffervale.com/pl/storage-box-vs-storage-vps/ "Hetzner Storage Box czy VPS do przechowywania danych: co wybrać?")
- [VPS do przechowywania danych a zwykły VPS](https://coffervale.com/pl/storage-vps-vs-regular-vps/ "VPS storage czy zwykły VPS: którego potrzebuję?")
- [Dopuszczalne użytkowanie](https://coffervale.com/pl/acceptable-use/ "Polityka dopuszczalnego użytkowania dla Coffervale storage VPS")
- [Polityka prywatności](https://coffervale.com/pl/privacy/ "Polityka prywatności dla Coffervale storage VPS")
- [Polityka zwrotów](https://coffervale.com/pl/refunds/ "Polityka zwrotów dla Coffervale storage VPS")
- [Warunki świadczenia usług](https://coffervale.com/pl/terms/ "Warunki korzystania z usługi Coffervale storage VPS")
- [O nas](https://coffervale.com/pl/about/ "Kto prowadzi Storage VPS Coffervale?")
- [Kontakt](https://coffervale.com/pl/contact/ "Jak skontaktować się ze wsparciem storage VPS Coffervale?")
- [pricing.json (lista cen do odczytu maszynowego)](https://coffervale.com/pricing.json)
- [llms.txt](https://coffervale.com/pl/llms.txt)
- [llms-full.txt (pełny tekst strony)](https://coffervale.com/pl/llms-full.txt)

---

Coffervale: Coffervale sprzedaje storage VPS w Europie: serwery KVM z od 500 GB do 8 TB przestrzeni HDD na kopie zapasowe poza siedzibą, Nextcloud, Seafile, Syncthing i archiwa, z płatnością kryptowalutą i bez dokumentu tożsamości przy rejestracji. Serwery działają w Amsterdamie, Bukareszcie i Kiszyniowie, a operatorem jest DomaineGoat LLC, firma zarejestrowana w Panamie. W rozliczeniu 12-miesięcznym każdy plan jest wyceniony co najmniej 25% miesięcznie poniżej wskazanego porównywalnego storage VPS, wybranego spośród 10 hostów krypto bez KYC, których ceny odczytano 2 listopada 2026 r.
